گزارش کارآموزی مديريت كنترل كيفيت ايران گوشت ( يگانه )

مطالب دیگر:
📃پاورپوینت ورود به سیستم دیجیتال📃طرح توجیهی گلخانه پرورش آلوئه ورا در سال 97📃تحقیق بهسازی خاک در مقابل روانگرایی📃پاورپوینت معرفی پدیده تیکسوتروپی در خاک رسی📃پاورپوینت ارکان نظریه خمیری📃گزارش کار آزمایشگاه مکانیک خاک پیشرفته📃پاورپوینت ماشین آلات کارهای بتنی📃جزوه تایپ شده حقوق مدنی 5📃طرح توجیهی احداث گلخانه هیدروپونیک (کشت بدون خاک) زعفران و گیاهان دارویی سال 96📃جزوه اصول طراحی و ساخت دستگاه های بیوگاز📃تحقیق روش تولید بیوگاز، روش ساخت دستگاه های تولید بیوگاز و تحلیل بیوگاز با شبکه عصبی مصنوعی📃پاورپوینت بهداشت روانی قبل از ازدواج📃پاورپوینت اضطراب از منظر قرآن کریم📃جزوه حقوق بین الملل خصوصی 2📃پاورپوینت نیروگاه های هسته ای📃بازی snake به زبان ++c📃پاورپوینت بررسي ارگونوميك از انجام كار به صورت ايستاده و حمل بار دستي📃پاورپوینت آزمایشگاه رفرانس بهداشت حرفه ای (بخش عوامل شیمیایی)📃پاورپوینت استخراج فلزات (آماده سازی بار)📃پیاده سازی الگوریتم Q-learning برای مسیریابی پروژه درس هوش مصنوعی
گزارش کارآموزی مديريت كنترل كيفيت ايران گوشت ( يگانه )|600640|lbt
جوینده گرامی در این پست شما فایل با عنوان گزارش کارآموزی مديريت كنترل كيفيت ايران گوشت ( يگانه ) را مشاهده می نمایید.

دانلود گزاش کارآموزی مديريت كنترل كيفيت ايران گوشت ( يگانه )

فرمت فایل: ورد قابل ویرایش

تعداد صفحات: 67

فهرست:

فصل اول

تاريخچه

مقدمه كلي

فهرست بندي مطالب نظامنامه

سازمان دهي واحد توليد

نمودار سازماني واحد توليدي

فلوچارت خط توليد با تعيين محل هاي كنترل كيفي

سازمان اداري پرسنل

فلوچارت سازماني شركت ايران گوشت

تعاريف و اصطلاحات

بهترين ترتيب استقرار ، اهداف طراحي كارخانه

فلوچارت خط توليد

سازماندهي امور كيفيت واحد توليدي و نمونه داري زماني بخش كيفيت

نمونه برگ گزارش آزمايشگاه ميكروبي

نمونه برگ گزارش آزمايشگاه شيميايي

بخش سازماني بخش كيفيت

تعيين نقاط كنترل بحراني

بسته بندي محصول نهايي

نشانه گذاري

نمودار فرآيند توليد

نمودار رفتار روش طراحي بر اساس توليد در رابطه با حجم توليد

تداركات و انبارش مواد اوليه

بازرسي و آزمايش مواد ، قطعات و محصولات

آزمايش مواد اوليه و بازرسي

امكانات آزمايشگاهي و كنترل تجهيزات و بازرسي آزمون و اندازه گيري

ليست معرف ها

كنترل و تعيين تكليف مواد

كنترل محصولات نا منطبق

اقدام اصلاحي

اقدام پيشگيرانه

آموزش كاركنان

انحراف استاندارد

كاربرد فنون آماري

فصل دوم : ارزيابي بخش هاي مرتبط با رشته علمي كارآموز

فصل سوم : آزمون آموخته ها و نتايج پيشنهادات

تاریخچه

شرکت ایران گوشت (یگانه) تولید کننده انواع همبرگز و کباب لقمه در زمینی به مساحت تقریبی 600 مترمربع زیر بنایی معادل 800 مترمربع با کسب مجوزهای لازم از ادارات و وزارت خانه های زیرربط د سال 62 تأسیس و مبادرت به تولید در زمینه صنایع گوشت کرده است. از آنجائی که شرکت فوق در داخل شهرستان خرمدره قرار گرفته بود. با توجه به گسترش دائره فعالیت تولید و به دلیل اثرات زیست محیط و تبعات آن اقدام به خرید زمین در سال 84 نموده و پس از 2 سال پایان کار ساختمانی اخذ و توسعه سالن ها. اعم از تولید، بسته بندی، مکانیزه نمودن انبارها، سردخانه ها و رعایت اصول حمل و نقل داخل شرکت و سالن ها و نیز حمل تولیدات و فرآورده های خود توسط ماشین هایی یخچال دار نموده است با استفاده از تکنولوژی های روز و تبدیل دستگاههای کهنه و مستعمل به تجهیزات جدید، با تکنولوژی های نو و با بکارگیری از دانش روز و بهره گیری از تجارب آگاهی و اطلاعات افراد و آموزش پرسنل تولید در جهت تلاش به بهبود و کیفیت و ارتقاء آن اقدام نموده است.

استفاده از مواد اولیه مرغوب و سالم با توجه به تنوع مواد اولیه از اولویت های کاری شرکت مزبور است تضمین سلامت و کیفیت محصول نهایی امری بدیهی است که با توجه به این امر مهم در رأس اهداف و تصمیمات مدیریت و گروه تولیدی ایران گوشت است.

تامین مواد اولیه از کراکز معتبر و مطابق با استانداردهای تضمین کیفیت در ارتقای سالم سازی صنایع غذایی و تولیدات آن و تامین گوشت مصرفی با نظارت دامپزشکی صورت می گیرد.

تاریخچه جهانی صنایع گوشت انواه همبرگر و کباب لقمه و ... از آلمان شهری به نام همبورگ درست شده است ولی در آمریکا بعد از جنگ های قومی مصر فش اتفاق افتد. در امریکا بزرگترین تولید کننده که در تمامی ایالت های امریکا مصرف عمومی داشت.

شرکتی به نام مکتونالت (Mactonad) ولی اخیراً به این نتیجه رسیده اند که مصرف بیش از حد گوشتی و چربی، مفرط به همراه دارد و پزشکان امریکا مصرف بیش از حد آن را منع می کنند ولی به صورت های واریویه های مختلف بعد از جنگ جهانی دوم که به صورت غذای آماده مصرف می شود. در ایتالیا و کشورهای امریکای شرقی حتی در کشورهای یونان به صورت کنسرو یعنی کالباس بسته بندی شده در قوطی آماده به مصرف عرضه می شود.